V naší restauraci o kapacitě maximálně 40 osob a přilehlé zahrádce o maximální kapacitě 20 osob vám nabídneme pokrmy středomořské kuchyně jako například čerstvé ryby, steaky z vyzrálých mas, těstoviny či rizota, vegetariánská a veganská jídla a mnoho dalších krásných a chutných pokrmů ze středomoří.


Dále budeme nabízet zvláštní denní menu složené ze 4 chodů. Tyto menu mohou zapůsobit na váš protějšek, při společenské události pro dvě až šest osob a třeba i jako dárek k narozeninám, maturitě, úspěšným zkouškám, nebo jen tak pro potěšení. Menu se bude skládat z čerstvých a právě zakoupených surovin tak, abychom mohli zaručit absolutní čerstvost a kvalitu, proto nemůžeme předem prozradit, co budeme vařit, ale budeme rádi za rezervace, aby na vás jistě zůstalo.


V některých krásných teplých večerech vám budeme servírovat pokrmy přímo z venkovního grilu a také včetně našeho stálého jídelního lístku, který bude pouze trochu poupravem k tomuto účelu.


Dále nabízíme pořádání soukromých akcí, svateb i jiných oslav jak u nás v restauraci, tak i na vámi zvoleném místě formou cateringu. S naším cateringem přijedeme do okolí
80km od Plzně pro akce až do počtu 80 osob. Náš šéfkuchař pořádá soukromé lekce vaření.

,.,.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one