Dobrý den,

LaStura, tato restaurace s jednoduchou a čistou vizáží, se svěží a čerstvou středomořskou kuchyní, s příjemnou a vstřícnou obsluhou a hlavně s vloženým srdcem mým i mých zaměstnanců a rodiny. Restaurace, kde věříme, že oceníte čerstvé mořské ryby. Maso nevymrzlé chuti a vyzrálého charakteru z kvalitních plemen a vybraných farem. V neposlední řadě vegetariánská a veganská jídla s čerstvých a povětšinou i Bio potravin.
Jako šéfkuchař si dávám opravdu záležet na výběru dodavatelů a surovin tak, abychom mohli zaručit kvalitní a dobrá jídla a ne jen stejnou chuť pokaždé, když zavítáte k nám do restaurace.

Věříme, že jsou v Plzni lidé, kteří si rádi zajdou na kvalitní jídlo ze středomořského podnebí. Lidé, kteří si rádi najdou svou restauraci, kde dostanou vždy dobré a kvalitní jídlo, ale nikdy ne úplně stejné. Já totiž, jakožto šéfkuchař této restaurace, razím hodnoty spíše kvalitní než kvantitní. Proto měním své receptury dle potřeby tak, aby se vám na stůl dostal vždy jen ten nejlepší a nejchutnější pokrm ze surovin čerstvých, sezónních a kvalitních. Pokud nám zrovna dojdou kukuřičné francouzské kuřátka
Le Coquelet, nahradíme je pro vás obratem kvalitní křepelkou nebo jiným kvalitním druhem ptactva z okolních farem či známých chovů.

Myslím, že můj osobitý a snad i přitažlivý rustikální styl vycítíte jak v mé kuchyni tak i v celé naší restauraci. Doufáme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se u nás cítit vždy velmi dobře. 
Za celý kolektiv naší restaurace
Kamody Jan
.,.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one